Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-086023/0012

Blau-weiße Schale

Blau-weiße Schale - Antiquitäten

China, 18. Jh., Porzellan, unterglasurblau gemalter Päonien- und Ornamentdekor, H: 9,8 cm, D: 23,3 cm, 2 Haarrisse, Rand bestoßen, (Hr)

A blue and white bowl, 2 hairline cracks, chipped to rim, China, 18th century.

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

02.03.2016 - 15:18

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Blau-weiße Schale

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 02.03.2016 - 15:18
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.02. - 02.03.2016