Herrenring
Gold 585, Brillant, Onyx, RW 64, 14,8 g, Gebrauchsspurenøg14
07.03.2016 - 15:24
- Vyvolávací cena:
Herrenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 07.03.2016 - 15:24 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 01.03. - 07.03.2016 |