Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-057788/0002 -

Adolf Kaufmann

Adolf Kaufmann - Obrazy

(Troppau 1848-1916 Wien) Erntetag, signiert A. Kaufmann, Öl auf Holz auf Platte, 74,5 x 41,7 cm, ohne Rahmen, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

01.03.2016 - 14:32

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Adolf Kaufmann

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 01.03.2016 - 14:32
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.02. - 01.03.2016