Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-055700/0002

Charles Leslie

Charles Leslie - Bilder

(Wimbledon 1835-1898 London; ausgestellt R. A. 1835-1863) Am schottischen Hochland, signiert, datiert Cha. Leslie 1871, Öl auf Leinwand auf Holz, 30 x 50 cm, ohne Rahmen, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

01.03.2016 - 14:33

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Charles Leslie

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 01.03.2016 - 14:33
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.02. - 01.03.2016