Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 821

Horace Vernet

Horace Vernet - Velikonoční aukce

(Paris 1789-1863), Maler Jean Jacques Frilley (Paris 1797 - nach 1850), Stecher "Napoleon zu Pferde mit Murat, Berthier vor seiner Infanterie bei der Schlacht von Jena" Radierung, 26,6 x 27,7 cm, unterer Rand mit Text, gebräunt, Einriss Ruf 200

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer

24.03.2016 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 400,- do EUR 500,-
Vyvolávací cena:

Horace Vernet

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Velikonoční aukce
Datum: 24.03.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.03. - 24.03.2016