Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 812

Martin Johann Schmidt gen. Kremser Schmidt

Martin Johann Schmidt gen. Kremser Schmidt - Velikonoční aukce

(Grafenwörth bei Krems 1718-1801 Stein/Donau) "Durchtanzreigen, Bacchanal" in der Platte signiert und datiert: M. J. Schmidt fec(it)1772, Radierung, 16,6 x 11,7 cm Ruf 500

Lit.: R. Feuchtmüller, Der Kremser Schmidt 1718-1801, Innsbruck 1989, Abb. 405

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer
+43-662-87 16 71-0

24.03.2016 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.188,-
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

+43-662-87 16 71-0

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Velikonoční aukce
Datum: 24.03.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.03. - 24.03.2016