Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 294

Robert Zeppel-Sperl *

(Leoben 1944-2005) "Paesaggio 7" unten rechts signiert und datiert: Robert Zeppel-Sperl, Venezia 1973, sowie links betitelt, Gouache auf Papier, ca. 65,5 x 47,5 cm, verglast, beschädigter Rahmen Ruf 500

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

22.03.2016 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Robert Zeppel-Sperl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Velikonoční aukce
Datum: 22.03.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.03. - 22.03.2016