Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 268

Artur Nikodem

Artur Nikodem - Velikonoční aukce

(Trient 1870-1940 Innsbruck) "Pfarrkirche von Fügen im Zillertal" unten links bezeichnet: Fügen, rückseitig Nachlassstempel, Bleistift auf Papier, Blattgröße ca. 21,5 x 15,5 cm, Passepartout, Lichtränder Ruf 360

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

22.03.2016 - 14:00

Dosažená cena: **
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 900,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Artur Nikodem

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Velikonoční aukce
Datum: 22.03.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.03. - 22.03.2016