Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 107

Hubert Sattler

Hubert Sattler - Velikonoční aukce

(Wien 1817-1904 Wien) "Blick auf Bern und das Berner Oberland" unten links monogrammiert: H. S., Öl auf Karton, ca. 13 x 18 cm, gerahmt Ruf 500

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

22.03.2016 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 938,-
Odhadní cena:
EUR 900,- do EUR 1.400,-
Vyvolávací cena:

Hubert Sattler

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Velikonoční aukce
Datum: 22.03.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.03. - 22.03.2016