Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 38

Venezianische Schule, 16. Jhdt. - Nachahmer

Venezianische Schule, 16. Jhdt. - Nachahmer - Salzburg: Osterauktion

"Christus mit Dornenkrone und Nimbus" Öl auf Holzplatte, ca. 33 x 26 cm, gerahmt Ruf 400

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

22.03.2016 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.375,-
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Salzburg: Osterauktion
Datum: 22.03.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.03. - 22.03.2016