Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-040788/0005

Altschliffbrillantsolitär 1,45 ct

Altschliffbrillantsolitär 1,45 ct - Schmuck online auction

Rosegold 585, 16,4 g, RW 57, Stein lockerøg16

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

10.03.2016 - 16:33

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck online auction
Datum: 10.03.2016 - 16:33
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.02. - 09.03.2016