Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-040332/0028

Altschliffbrillantring zus. ca. 1 ct

Altschliffbrillantring zus. ca. 1 ct - Schmuck online auction

Gold Weißgold 585, 8,2 g, RW 52øg8

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

10.03.2016 - 16:47

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck online auction
Datum: 10.03.2016 - 16:47
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.02. - 09.03.2016