Switbert Lobisser
(Tiffen 1878-1943 Klagenfurt) Holzschnitt "Die Pfalz Kaiser Arnulfs in Mossburg Kärnten", Stockgröße ca.34 x 29,5 cm, gerahmt, verglast, Blatt partiell mit Mängeln
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.03.2016 - 14:53
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
Switbert Lobisser
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.03.2016 - 14:53 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 24.02. - 02.03.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: