Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015382/0131

Laszlo Benyi *

Laszlo Benyi * - Umění, starožitnosti, šperky

(Rakosliget 1909-2004 Budapest) "Fischer im Hafen", signiert Benyi, Mischtechnik auf Papier Ausschnitt 30,5 x 51 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

02.03.2016 - 15:08

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Laszlo Benyi *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 02.03.2016 - 15:08
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 24.02. - 02.03.2016