Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ) Druckgrafik Lithografie?, "Ohne Titel", im Druck signiert Kubin, 24 x 37 cm, gerahmt, verglast, partiell fleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.03.2016 - 15:14
- Vyvolávací cena:
Alfred Kubin *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.03.2016 - 15:14 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 24.02. - 02.03.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.000,-