Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-014980/0025

Willi Götzl *

Willi Götzl * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck online auction

(Zeltweg 1907-1978 Villach) "Waldlandschaft", signiert Willi Götzl, datiert Juli 1974, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 26,5 x 31 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

02.03.2016 - 15:19

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Willi Götzl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck online auction
Datum: 02.03.2016 - 15:19
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 24.02. - 02.03.2016