Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-069725/0000

Geza Balint

Geza Balint - Umění, starožitnosti, šperky

(Cleveland 1965 geb.) "Wiener Strassenszene" signiert Geza, datiert 2016, Öl auf Leinwand, 60 x 40 cm

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

02.03.2016 - 15:48

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Geza Balint

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 02.03.2016 - 15:48
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 24.02. - 02.03.2016