Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033740/0001

Minna Bittner

Minna Bittner - Umění, starožitnosti, šperky

(Österreichisch/Amerikanisch, 1. Hälfte 20. Jhdt.) "Rosen in Vase" unten rechts signiert: Minna Bittner, rückseitig Klebeetikett: 1912 Nr. 1210, Öl auf Presskarton, ca. 50 x 40 cm, Krakelée, verglast, vergoldeter Rahmen, dieser beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

03.03.2016 - 14:21

Vyvolávací cena:

Minna Bittner

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 03.03.2016 - 14:21
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.02. - 03.03.2016