Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033696/0001

Hinterglasbild, 20. Jhdt.

Hinterglasbild, 20. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

"St. Wolfgang, Bischof von Regensburg" ca. 47 x 28 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

03.03.2016 - 15:01

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Hinterglasbild, 20. Jhdt.

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 03.03.2016 - 15:01
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.02. - 03.03.2016