Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-040367/0002

Vierreihiges Collier,

Vierreihiges Collier, - Antiquitäten

Hattie Carnegie, blaues und irisierendes Glas, Metall, Länge ca. 39-45 cm, gemarkt Carnegie, minimal best.

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

24.02.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Vierreihiges Collier,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 24.02.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.02. - 24.02.2016