Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999 -

Ferdinand Pamberger *

Ferdinand Pamberger * - Umění, starožitnosti, šperky

(Köflach 1873-1956 Graz) "Bösensteingruppe", links unten signiert Ferdinand Pamberger, Farbkreidezeichnung, weiß gehöht, ca. 20 x 37 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

16.03.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:

Ferdinand Pamberger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 16.03.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 10.03. - 16.03.2016