Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Raimund Kalcher *

(Villach 1889-1959) "Blumenstrauß in Vase", links unten signiert und datiert Kalcher (19)32, Mischtechnik auf Papier, ca. 29 x 37 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

16.03.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:

Raimund Kalcher *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 16.03.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 10.03. - 16.03.2016