Čís. položky 310-178291/0001

Brillant Diamant Damenring

Brillant Diamant Damenring - Klenoty

Gold/Weißgold 585, Altschliffbrillanten, zus. ca. 1,20 ct, Swisscut- und Achtkantdiamanten, zus. ca. 0,30 ct, RW 65, 14,2 gøg14

Expert: Julie Leroux Julie Leroux

29.02.2016 - 15:50

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Brillant Diamant Damenring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty
Datum: 29.02.2016 - 15:50
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 23.02. - 29.02.2016