Luigi Kasimir *
(Pettau 1881-1962 Wien) Schallaburg, Radierung in Farbe signiert Nl. Luigi Kasimir, 43 x 57 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
02.03.2016 - 19:38
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Luigi Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 02.03.2016 - 19:38 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 17.02. - 02.03.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 140,-