Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 197-013838/0001

M. Hermann Fritz

M. Hermann Fritz - Schmuck online auction

Paar kämpfende Bären, Porzellan, färbig staffiert, gemarkt Fraureuth Kunstabteilung, signiert M. Hermann Fritz, höhe ca. 30 cm.

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

02.03.2016 - 19:42

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

M. Hermann Fritz

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Schmuck online auction
Datum: 02.03.2016 - 19:42
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 17.02. - 02.03.2016