Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 20

Jürgen Messensee*

Jürgen Messensee* - Umění, starožitnosti, šperky

1936 in Wien geb. 2 Radierungen, "Weiblicher Kopf und Figur", Plattengrößen ca. 11,5 x 10 und 18 x 14 cm, bleistiftsigniert, numerierten 10/100und 12/100, verglast

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

03.03.2016 - 15:00

Vyvolávací cena:

Jürgen Messensee*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 03.03.2016 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 18.02. - 02.03.2016