Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033120/0001

Edmund Blechinger *

Edmund Blechinger * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Salzburg 1922 - 1989) "San Francisco mit Golden Gate Bridge" unten monogrammiert und datiert: E. B. Frisco (19)81, Öl auf Juteleinwand, ca. 61 x 90 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

25.02.2016 - 14:30

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Edmund Blechinger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 25.02.2016 - 14:30
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 19.02. - 25.02.2016