Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 210-415371/0006

3 Hummelfiguren

3 Hummelfiguren - Umění a starožitnosti

Mädchen bei Briefkasten, Nix für dich und Regnets Keramik, färbig staffiert Goebel, signiert M. I. Hummel

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

24.02.2016 - 15:13

Vyvolávací cena:

3 Hummelfiguren

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 24.02.2016 - 15:13
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 13.02. - 24.02.2016