Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019300/0004

J. M. Michel

posierender Mädchenakt mit Blumenbukett, um 1930, in der Plinthe signiert J. M. Michel, auf Marmorsockel montiert, Höhe 29,5 cm. Sockel gering bestoßen

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

24.02.2016 - 15:18

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

J. M. Michel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel online auction
Datum: 24.02.2016 - 15:18
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 13.02. - 24.02.2016