Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019487/0015

13 alte Gebetsbücher

13 alte Gebetsbücher - Kunst, Antiquitäten und Möbel online auction

tlw. goldschnitt, Metall und Beinmontierungenm Ende 19. Anfang 20. Jh. Alters und Gebrauchsspuren

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

24.02.2016 - 15:41

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

13 alte Gebetsbücher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel online auction
Datum: 24.02.2016 - 15:41
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 13.02. - 24.02.2016