Čís. položky 110-019614/0001

Ernst Fuchs *

Ernst Fuchs * - Umění a starožitnosti

(Wien 1930 geb.) Ohne Titel, Lithographie in Farbe signiert Ernst Fuchs Nr. 108/200, 67 x 45 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

24.02.2016 - 16:04

Vyvolávací cena:

Ernst Fuchs *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 24.02.2016 - 16:04
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 13.02. - 24.02.2016