Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019018/0027

Hans Strohofer *

Hans Strohofer * - Umění a starožitnosti

(Wien 1885-1961) Weiblicher Akt, Bleistift und Kohle auf Papier, Weißhöhung Monogrammiert ? ST 1912, 39 x 24,5 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

24.02.2016 - 16:44

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hans Strohofer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 24.02.2016 - 16:44
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 13.02. - 24.02.2016