Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-019288/0003

Franz Xaver Wolf*

Franz Xaver Wolf* - Kunst, Antiquitäten und Möbel online auction

(Österreich 1896-1990) Ansicht aus Innsbruck, Radierung in Farbe signiert Franz X. Wolf, Widmung, ca. 41 x 32 cm. in Passep. gerahmt fleckig

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

24.02.2016 - 16:48

Vyvolávací cena:
EUR 95,-

Franz Xaver Wolf*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel online auction
Datum: 24.02.2016 - 16:48
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 13.02. - 24.02.2016