Künstler um 1900
Verschneite Vorgärten, signiert V. Prochazka, Öl auf Leinwand, 51 x 69,5 cm, silberfarbiger Profilholzrahmen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
29.02.2016 - 15:33
- Vyvolávací cena:
EUR 480,-
Künstler um 1900
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 29.02.2016 - 15:33 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 15.02. - 29.02.2016 |