Vitrínka v barokním stylu
dřevo, ořechová dýha, bohatě intarzováno, čtyři krátké esovité nohy, ve spodní části šest drobných zásuvek, nad nimi dvoukřídlá prosklená skřínka, na zásuvkách a okosených hranách vypalované intarzie růží, na vrchu segmentová římsa, střední Evropa, 2. pol. 19. století, 172 x 83 x 50 cm, v minulosti restaurováno (Zí)
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 75.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Vitrínka v barokním stylu
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |