Čís. položky 285

Alegorie Evropy a Afriky

porcelán, kruhová základna, na ní dvě dětské figury s atributy světadílů, pestře malováno, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, kolem pol. 19. století, výška 24 cm, poškozeno - meč, jablko, luk, šíp (Zí)

05.03.2016 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 45.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-

Alegorie Evropy a Afriky

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 05.03.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 27.02. - 05.03.2016