Alegorie Evropy a Afriky
porcelán, kruhová základna, na ní dvě dětské figury s atributy světadílů, pestře malováno, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, kolem pol. 19. století, výška 24 cm, poškozeno - meč, jablko, luk, šíp (Zí)
05.03.2016 - 14:00
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Alegorie Evropy a Afriky
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |