Josephy J.
Tanečnice, bronz, patinovaný, signováno J. Josephy, střední Evropa, 1. pol. 20. století, celková výška 40,5 cm (Zí)
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 32.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Josephy J.
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |