Lorrain Claude - následovník (Chamagne 1600 - 1682 Řím)
Italská krajina, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 48,5 x 57 cm, rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 100.000,-
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Johnny Friedlaender *
- Große Kaminuhr auf Sockel, Meissen Ende 19. Jh.,
- Poststück - Brit. Bes. Eritrea (M. E. F.) eingeschr. Bankbrief