Peca Josef (Klášterec u Chotěboře 1923 - 1982 Praha)
U okna, signováno a datováno vlevo J. Peca 57, olej/plátno (nalepené na napínacím rámu), 125 x 125 cm, poškozená malba, lehce poškozený rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |