Janeček Ota (Pardubičky 1919 - 1996 Praha)
Žena s drdolem, signováno a datováno vlevo dole Ota Janeček 84, na zadní straně popsáno autorem Žena s drdolem a signováno Ota Janeček 84, na zadní straně číslo autorova soupisu 431, olej/sololit, 29,5 x 45 cm, rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 36.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |