Čís. položky 100

Janeček Ota (Pardubičky 1919 - 1996 Praha)

Žena s drdolem, signováno a datováno vlevo dole Ota Janeček 84, na zadní straně popsáno autorem Žena s drdolem a signováno Ota Janeček 84, na zadní straně číslo autorova soupisu 431, olej/sololit, 29,5 x 45 cm, rám (Šm)

05.03.2016 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 50.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 36.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 05.03.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 27.02. - 05.03.2016