Čís. položky 50

Loukota Josef (Hranice u Dobříše 1879 - 1967 Praha)

Stojící dívčí akt, signováno vlevo dole Jos. J. Loukota, olej/plátno fixované na překližce, 69 x 45 cm, rám (Šm)

05.03.2016 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 60.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 05.03.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 27.02. - 05.03.2016