Loukota Josef (Hranice u Dobříše 1879 - 1967 Praha)
Stojící dívčí akt, signováno vlevo dole Jos. J. Loukota, olej/plátno fixované na překližce, 69 x 45 cm, rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |