Pravděpodobně rakouský malíř kolem 1900
Dáma před zrcadlem, signováno vpravo dole A. Spangenberg (?), datováno 1909, olej/plátno, 68 x 58 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |