Kotas Jaroslav (Skalička 1909 - 1981 Praha)
Z Hradčanského náměstí, signováno vpravo dole Jar. Kotas, olej/plátno, 40 x 60 cm, lehce poškozený rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |