Čís. položky 5

Stretti Viktor (Plasy 1878 - 1957 Praha)

Z asanace Josefova (Pohled na Židovskou radnici a Staronovou synagogu), signováno a datováno vpravo dole Viktor Stretti 1907, olej/plátno, 100,5 x 90 cm, rám (Šm)

05.03.2016 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 90.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 05.03.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 27.02. - 05.03.2016