Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7208

Runder Jugendstil-Tisch,

Runder Jugendstil-Tisch, - Nábytek, koberce

Anfang 20. Jh., versch. Weichu. Harthölzer, tw. mahagonifurn., mattiert, runder Stand mit 4 Säulen, Messingbeschlag mit Hammerschlagdekor, H: 71 cm, D: 80 cm, geringe Altersu. Gebrauchsspuren

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

15.02.2016 - 14:00

Vyvolávací cena:

Runder Jugendstil-Tisch,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek, koberce
Datum: 15.02.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.02. - 15.02.2016