Čís. položky 394-433804/0001

Besteckgarnitur

Besteckgarnitur - Umění, starožitnosti, šperky

Silber 900, vergoldet, österr. Amtspunze 1872-1922 (Dianakopf) bestehend aus: 1 Kaffee-, 1 Suppenlöffel, 1 Gabel, 1 Messer ca. 225 g 1 Kassette, fleckig

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

02.03.2016 - 14:03

Vyvolávací cena:

Besteckgarnitur

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 02.03.2016 - 14:03
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.02. - 02.03.2016