Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 350

Werner Lössl *

(Innsbruck 1929 geb.) "Ohne Titel", signiert Lössl, Öl auf Leinwand, 140 x 100 cm, gerahmt, partiell krakeliert

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

29.11.2017 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Werner Lössl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 29.11.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 20.11. - 29.11.2017