Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022268/0004

Oskar Sachsperger

(Linz 1883-1965) "Steyr", rechts unten signiert Oskar Sachsperger, im Stock monogrammiert und datiert O. S. (19)22, Holzschnitt, handkoloriert, ca. 49 x 31 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

02.03.2016 - 15:11

Vyvolávací cena:

Oskar Sachsperger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck online auction
Datum: 02.03.2016 - 15:11
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.02. - 02.03.2016