Čís. položky 194-022272/0004

Hermann Summersberger *

Hermann Summersberger * - Umění, starožitnosti, šperky

(Linz 1920-2009) 2 Bilder, betitelt "In den Loferer Steinbergen", "Dachsteinblick", rechts unten signiert Summersberger, Aquarell auf Papier, ca. 43 x 35 cm, ca. 35 x 26 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

02.03.2016 - 15:22

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hermann Summersberger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 02.03.2016 - 15:22
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 25.02. - 02.03.2016