10 Zierfiguren
aus Keramik, färbig glasiert, u. a. "Schlittenfahrt", 9 gemarkt Hummel, eine gemarkt Goebel, Höhe ca. 10 bis 17 cm
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
02.03.2016 - 15:40
- Vyvolávací cena:
10 Zierfiguren
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.03.2016 - 15:40 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 25.02. - 02.03.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Hl. Maria Immaculata, Italien 18. Jh.,
- Krug "Eule", Slowakei, 19. Jahrhundert
- Wiener Biedermeier Spardose,